• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

yerli kripto para bitexen airdrop

Şahsen ben alım satım yapıyorum sağlıklı çalıştığını gözlemliyorum çünkü sadece ilk para yatırma işleminde bir iki saat kadar bekledim ondan sonraki işlemlerde yatırma olsun çekme olsun sıkıntı çıkarmadı 1 - 2 dakikada gerçekleşti. Kendi coin i de var Exen adında ve sanırım en çok o alınıp satılıyor. Exen coin alıp satımı da zaten uygun fiyatı bulunca saniyeler içinde gerçekleşiyor ama nedense uygulaması düzgün çalışmıyor. Mesela hızlı al sat özelliği her zaman görüntülenmiyor. Birşeyler yüklenmiyor gibi geliyor. Web sitesi öyle değil. Bitcoin ve bilinen diğer altcoinlerin çoğu var zaten. Hatta adı sanı pek duyulmamış başka coinler de var. Onların alım satımı ilgiye göre tabi ki. Sebze pazarında ayakkabı ne kadar çok satılırsa gibi yani. Arz talep meselesi. Daha önce bilinen bazı yerli borsaları kullandım. Onlara göre biraz değişik geliyor. Ref li üye olanlara 5 exen coin dağıtmaya hala devam ediyor. Aşağıda benim ref'li linkimi paylaşıyorum. Size kalmış, üye olursanız bana da 5 exen kazandırmış olursunuz. 5 de size. Yalnız üyelik onaylanmadan kazanamıyorsunuz exen coin leri. Çekim yapmak için de ilk defa para yatırmak zorunlu ama istediğiniz kadar çekebiliyorsunuz. Mesela exen ler şu anda 9 tl ye yakın, dolayısıyla 45 tlnizi çekmek isterseniz 100tl yatırıp komisyonları çıkınca 140 tl civarı çekebiliyorsunuz. İşlemlerde alt sınırlar var. Mesela exen alım satımı en az 5 exen ile oluyor. Değeri çok artarsa aşağı çekerler belki.
https://www.bitexen.com/?ref=3836399

Bitexen'e nasıl kayıt olunur ve bitexen kimlik doğrulaması (KYC) nasıl yapılır onu anlatmaya çalıştım 10 exen 23.50 tl yapıyordu ve şuan 5 exen 50 TL yapıyor ve artmaya devam edicek gibi duruyor sizde kayıt olup kyc yaptıktan sonra 5 exen kazanabilirsiniz ve parayı rahatlıkla çekebilirsiniz ayrıca davet ettiğiniz kişiden de 5 exen kazanıyorsunuz ve iyi haberlerim var ip sıkıntısı yok evde kaç kişi varsa e-devleti olduğu sürece onları kendinize referans yapıp kayıt açabilirsiniz e-posta telefon ve kimlik bilgileri farklı olması lazım hesabınıza kayıt olduktan sonra 10 tl para yatırma işlemi yaparsanız 50 tl değerindeki 5 exen hesabınıza geçecektir. herkese bol kazançlar...

✔️✔️Bitexen Kayıt Ol ✔️✔️ https://www.bitexen.com/?ref=11627896

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,522
Kullanıcılar
2,402
Son üye
WalterCox