• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Cardano & HOT Coin Hakkında Bilgisi Olanlar Bakabilir mi?

Merhaba arkadaşlar elimde bir miktar param var bunu değerlendirmek adına coin alımı yapacağım.
Düşündüğüm coinler cardano (ADA) ve HOT coin bilgi sahibi değerli insanlardan bilgi edinmek isterim görüşünüz nedir?

Bahadır

Bitcoin (BTC)
Yönetici
    KK Master
Web sitesi
kriptokulis.com
@Nazif28 her ikisininde kendine özgü projeleri olan coinler benim düşüncem elinizdeki parayı 2 bölüp ikisinden de bir miktar alıp değerlenmesini beklemektir. Tabi bu bir yatırım tavsiyesi olmamakla beraber ileride iyi para edeceğini düşündüğüm coinler.

@Nazif28 her ikisininde kendine özgü projeleri olan coinler benim düşüncem elinizdeki parayı 2 bölüp ikisinden de bir miktar alıp değerlenmesini beklemektir. Tabi bu bir yatırım tavsiyesi olmamakla beraber ileride iyi para edeceğini düşündüğüm coinler.
Aslına bakarsanız benim düşüncemde o yönde en iyisi para %50-50 olarak paylaştırmak gibi. Birisi değer kaybederse diğeri değerlenebilir. Öneriniz için teşekkürler.

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,492
Kullanıcılar
2,343
Son üye
hilmisensakrat