• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Currently upon Pinstripe Alley - 1/18/24Katılım
10 Tem 2024
Mesajlar
7
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
fdasfa
#1
Yet another arm incorporates appear off the board, with the rival Blue Jays snapping up Cuban straight-hander Yariel Rodrguez. The Yankees incorporate been associated in direction of Rodrguez at specifics throughout this offseason, still a lot more lately include been rumored toward be searching at Hector Neris in the direction of up grade their bullpen. There even now lots of season for the Yankees in direction of insert an arm or 2 toward their employees, nevertheless pitchers and catchers is rising closer as a result of the working the web site, Josh debates which Yankees are the utmost major for the future time, When John remembers the preferred Phil Rizzuto as we crack into the supreme-20 of our Final 100. Far too, proceeds the Exchange Lover sequence with a appear at the partnership involving the Yankees and Marlins, and Andrs discusses how critical it is that the Yankees take much more towards their bench this period. Queries/Prompts:1. For each Roster Software, the Yankees2024 CBT payroll sits at $305MM. Will the Yankees contain an Opening Working day CBT payroll in this article $300MM for any of the following a few seasons?2. Who will get a greater make certain, Cody Bellinger or Blake Snell?
. Jaguars Jerseys

C.J. Beathard Jersey
 
Katılım
12 Tem 2024
Mesajlar
12
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Graz
Web sitesi
okusana.org
#2
Merhaba! Bugün sizleri www.okusana.org adresiyle tanıştırmak istiyorum. Sloganımız "Oku ve Bilinçlen" ile yola çıkarak, siz değerli okurlarımıza bilim, kültür, tarih, arkeoloji ve diğer birçok konuda, Türkiye'nin gündeminde pek yer almayan, ancak kaliteli ve bilinçlendirici içerikler sunuyoruz.

www.okusana.org adresinde, günlük hayatta sıkça karşılaşmadığınız ve üzerinde düşünmediğiniz konulara dair detaylı makaleler bulabilirsiniz. Bilim dünyasındaki en son gelişmeler, kültür ve sanatın derinlikleri, tarihin gizemli sayfaları ve arkeolojik keşiflerle ilgili zengin içeriklerle dolu bir yolculuğa çıkacaksınız. Amacımız, sizlere sadece bilgi vermek değil, aynı zamanda merak uyandırarak daha fazla araştırma yapmanızı teşvik etmektir.

Kültür ve tarih meraklıları için www.okusana.org, adeta bir hazine sandığı gibidir. Eski medeniyetlerin izlerini takip ederken, kültürel mirasımızın kökenlerine inerek, tarihin derinliklerinde kaybolma şansı bulacaksınız. Aynı zamanda arkeolojiye ilgi duyanlar için de, dünya çapında yapılan kazı çalışmaları ve bulgularla ilgili en güncel ve ayrıntılı bilgilere ulaşabileceğiniz bir kaynak sunuyoruz.

Bilim kategorimizde ise, doğa bilimlerinden uzay araştırmalarına kadar geniş bir yelpazede içeriklere yer veriyoruz. Modern bilimin getirdiği yenilikler, ilginç deneyler ve bilim insanlarının çalışmaları hakkında bilgi edinmek isteyenler için www.okusana.org tam da aradığınız adres. Her yaştan ve her kesimden okur için anlaşılır ve ilgi çekici makalelerle, bilimi daha ulaşılabilir hale getirmeyi amaçlıyoruz.

Son olarak, diğer kategorilerde de okurlarımızın ilgisini çekecek pek çok farklı konuya değiniyoruz. Sosyoloji, psikoloji, felsefe gibi alanlarda da bilinçlenmek ve yeni şeyler öğrenmek isteyenler için zengin içerikler sunuyoruz. Sizi, www.okusana.org adresine davet ediyoruz; burada okuyacaklarınızla hem bilgilenip hem de keyifli vakit geçireceğinizden eminiz.

Oku ve bilinçlenme yolculuğunuzda bize katılın ve www.okusana.org adresini ziyaret etmeyi unutmayın!
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,685
Mesajlar
7,616
Kullanıcılar
3,226
Son üye
Carmensix