• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Dogecoin (DOGE) Fiyat Analizi: Yukarı Yönlü Bir Dönüş İhtimali Var mı?Katılım
21 Ocak 2022
Mesajlar
21
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Ankara
#1
Dogecoin (DOGE) fiyat analizi, söz konusu para biriminin şu anda karışık bir tepki içerisinde olduğunu ve 0,14 dolardan işlem gördüğünü gösteriyor. DOGE fiyatı, düne göre yaklaşık yüzde 3 değer kaybetti. Fakat DOGE fiyatında ciddi bir değişiklik görmeyeli uzun zaman oldu.
DOGE fiyatı, 0,14 dolarda daha düşük bir zirve gördü ve bu seviyede tutunamaması, satın alma baskısına rağmen daha yüksek seviyelerde talep eksikliği anlamına geliyor. DOGE fiyatı, 50 günlük üstel hareketli ortalamanın altına geriledi. Söz konusu fiyat, 0,15 dolarda bir zirve gördükten sonra 0,14 dolar civarında işlem görüyor. Bu yüzden kısa vadede daha fazla değer kaybı yaşanabilir.

Son 24 Saatte Dogecoin (DOGE) Fiyat Hareketi
Son birkaç mum oldukça uzun. Bu da şu anda alım ilgisinin çok yavaş olduğunu gösteriyor. Düşük volatilite seviyelerinin bir süre daha devam etmesi beklenirken, DOGE fiyatının bu seviyeyi yeniden test ettiğini görebiliriz. Söz konusu seviyenin yakınlarında önemli alım sinyallerine dikkat etmek gerekiyor.
Aşağı yönlü kırılabilmesi halinde DOGE/USD paritesi, daha önceki bir destek bölgesi olan 0,125 dolara düşecektir. Söz konusu seviyenin kırılamaması halinde DOGE fiyatı 0,14 doları yeniden test edene kadar yavaş ve istikrarlı bir yükseliş görebiliriz.
Peki, DOGE satın almak için iyi bir zaman mı? DOGE fiyatı, şu anda 0,14 dolardan işlem görüyor. Fiyat buradan daha da yükselebilir. Bu nedenle şu anda satın almamak için fazla bir neden yok. Yüksek volatilitenin devam etmesi beklenirken, önümüzdeki 24 saat içerisinde önemli fiyat dalgalanmaları görme ihtimalimiz bulunuyor.

DOGE/USD Dört Saatlik Grafik
DOGE/USD paritesi, önceki direnç seviyesini (0,14) yeniden test etmek üzere. Bu nedenle yakında daha yukarı yönlü bir kırılma ihtimali var. Bu seviyeyi kırmayı başarması durumunda daha önce direnç işlevi gören 0,15 dolar seviyesine doğru bir kırılma gerçekleşebilir. Henüz bir kırılmanın yaşanacağına dair fazla işaret yok. Fakat önümüzdeki birkaç gün içerisinde gerçekleşmesi muhtemeldir.
100 günlük üstel hareketli ortalama, eskisi kadar güçlü olmasa da düşüş trendine işaret ediyor. MACD şu anda düşüş bölgesinde ancak henüz düşüşe geçemedi. Eliot Wave göstergesi, düşüş trendinden bir düzeltme ihtimalini gösteriyor. Bu, ilerleyen haftalarda çok yavaş ve istikrarlı bir yükselişe dönüşebilir.
Fiyat analizine bakıldığında, DOGE/USD paritesinin önümüzdeki 24 saat içerisinde yeniden 0,14 dolar seviyesini test edebileceği açıktı. Bu yüzden, bu seviyelerden alım yapılması tavsiye ediliyor. Volatilite düşük kalsa bile düşüş ivmesi şu anda çok güçlü değil.

Dogecoin (DOGE) Fiyat Analizi: Sonuç
Dogecoin (DOGE) fiyat analizi, DOGE fiyatının şu anda düşüşte olduğunu ve yazının hazırlandığı sırada 0,14 dolardan işlem gördüğünü gösteriyor. DOGE fiyatı, düne göre neredeyse yüzde 3 değer kaybına uğradı. Fiyatlarda uzun bir süredir ciddi bir değişiklik de yaşanmadı.

Kaynak: koinbox.net/dogecoin-doge-fiyat-analizi-yukari-yonlu-bir-donus-ihtimali-var-mi
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,544
Mesajlar
7,392
Kullanıcılar
2,742
Son üye
herves