• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

En son pazarlama stratejisi nedir?Katılım
20 Ağu 2019
Mesajlar
2
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
türkiye
#1
“Yanlış bir şey yapmadık, ama bir şekilde kaybettik”

Nokia CEO'su, Microsoft tarafından Nokia'nın kaybedileceğini duyurmak için basın toplantısının ortasında konuşmasını böyle bitirdi.


Nokia'nın ürünleri, 12 yıl önce en popüler ve en çok satan markalardan biridir. Onlar saygın bir şirket. Ancak, onların endüstri ve pazar ortamını analiz etmeleri yanlıştı. Onların düşüşü 'tek ekranlı' telefonun yükselişiyle başladı: ilk iphone, iOS ve Android gibi büyük isim OS. Nokia bir hataya sadık ve iOS ve Android ile yetişemeyen Symbian ile birlikte kaldı. Bu yüzden bazı şeyler yanlış yaptılar.

Android bandwagon grubuna girmiş olsalardı, Samsung'un şimdi olduğu yerde olabilirlerdi. Bunu düşündüğünüzde, olan şey bu ... Samsung sadece Android vagonuna atlayıp nitro tuşa bastıkları için Nokia'nın en güçlü rekabeti haline geldi ve Nokia bunu yapmadı.


Son Teknoloji ve Pazarlama Stratejisi.


Nokia'nın hikayesi, şirketin ne kadar büyük olduğunu bile kanıtladı, Eğer en son kabul etmezseniz, dışarı çıkacaksınız. Bugün sahip olduğumuz her şeyin yerini yarına bırakacağız. Pazarlama endüstrisi bir istisna değildir. Pazarlamacılar için, sosyal medyanın ve pazarlamanın en son yolunun nasıl geliştiğine yakından bakmak gerekir.

Peki Pazarlamacıların En Son Stratejisi neydi?

Muhtemelen bir sonraki kampanyanızda kullanmanız gereken yeni trendy pazarlama stratejisini duydunuz mu? Facebook Reklamları? Insta Reklamları? Ya da Gazetede? Güncel kalmak, özellikle dijital Pazarlamada kolay değildir. Bu da NOKİA düşüyor gibi görünüyor nedeni budur. Sosyal Medya pazarlamacıları için, sosyal medya en uygun, ne yazık ki geçen yıl çalışmış olan şey bu yıl mutlaka işe yaramayacak, bu yüzden SWACE, bugün en son ve en tartışmalı teknoloji olan Blockchain ile en son pazarlama yolunu yaratıyor.

Pazarlamacıların karşılaştığı zorluklardan biri "kullanıcı-marka etkileşimi" idi. Her reklam “müşteri katılımı " ile ilgiliydi. Uzun mesafe için gemide markanıza müşterilerinin çok sayıda tutmak için, dijital çağda başarılı bir iş çalıştırmak için bir anahtar oldu. SWACE için, kullanıcıları markaların tanıtımına katıldıkları için ödüllendirilir. Blockchain teknolojisi ile, akıllı sözleşmelerin işlevselliklerini kullanır, kullanıcıların ticari olarak bu markalarla etkileşimde bulunmaktan ödüller alacağı markalarla bağlantı kurmalarına izin verir.

SWACE geliyor! SWACE APP tanıtım videosu izle

SWACE gelişiminin ortasında, bu tür çeşitli borsalarda listelendi; CoinTiger, Probit, Shortex ve IDEX borsaları, ancak yine de pazar ve rakiplerinden bazı zorluklarla muzdarip. Bu nedenle, bugün bir projenin başarısının temeli değil, en önemlisi ürün, kavram ve akıştır. Blockchain teknolojisi ,hem marka hem de Swace için değerli, sürdürülebilir bir iş modeli oluşturan SWACE kavramı. Ayrıca, listelenen markaların pazarlama yatırımlarının yatırım getirisini artıran Swace oyun topluluğuna şeffaflık ve dağıtım getiriyor. Bu, tercih ettikleri markalarla ilgilenen oyuncular tarafından elde edilir.

Dovydas Riasnojus,” bu başarılar swace'in yatırımcılar için gerçek dünya değerine sahip olduğunu gösteriyor " dedi. “Kripto alanındaki en etkili isimlerden bazılarının bu onaylarının, başarı hikayemize devam etmemize yardımcı olmaya devam edeceğini, uluslararası destekli markaların dikkatini çekeceğini umuyoruz.”
Swace, bu yılın ilerleyen saatlerinde, önde gelen yerel ve hatta büyük uluslararası markaların katılmaya hazır olduğu küçük bir pazarda pilot olarak geliyor. Pilot Swace sonra büyük pazarlara girmek için yol alacak. Swace, swace coin'in başrol oynayacağı daha fazla ürün ekleyerek ekonomiyi güçlendirecek. Bunlar Swace Marketplace ve Swace Exchange.

Gelişme başarının anahtarıdır

Belki de bir bütün olarak Cryptocurrency kavramını yanlış anlıyoruz. Belki de ICO'YA yatırım yapanlar kavramı herkesten daha fazla yanlış anlarlar. NOKİA söz konusu olduğunda, görmeye alışık olmadığımız iş ve pazarlamanın karanlık bir tarafını vurgular. Bir milyarder bile İmparatorluğunu idare etmek için mücadele ettiğini göstermek için. Mevcut kullanıcıların ihtiyaç duyduğu şey üzerinde gelişmeye devam etmiyorsak, "Londra Köprüsü düşüyor"şarkısı gibi sonuçlanacaksınız.

Herhangi bir başlangıç sahibine veya geliştiricisine, para toplarken karşılaştıkları sorunlar ve zorluklar veya müşterileriyle nasıl yakın durdukları hakkında sorular sorabilirsiniz ve bunun ne kadar zor olduğunu size bildirirler. Pump u ve dump u nasıl yönettiler, boon ve bane’yi,fud’ları,fudder’ları, sadece ekosistemin sakinleşmesini ve parlamasını sağlamak için her gün ne kadar zor hissettiğini hayal edebiliyor musunuz? Özellikle başlangıçta zirveye ulaşmak zordur, ancak Blockchain daha hızlı kalmalarını ve hareket etmelerini sağlar. Swace, yılın başında, piyasaya hâkim olan sayısız ve mevcut ticari kripto pazarlarıyla birlikte, belirli özelliklere sahip ticari bir kriptografide temsil eder.

Bundan böyle, SWACE CoinMarketCap ve CoinGecko'da listelenmiştir ve takımlarına katılmak istiyorsanız, SWACE kıdemli bir arka uç mühendisi ve Android geliştiricisi tutmaktadır.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,532
Mesajlar
7,357
Kullanıcılar
2,396
Son üye
jimcorbetttour