• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Bilgilendirme Felixo Coin Kazan

HEDİYE MİKTARLARI AZALDI
⚠️YENİ AÇILN TÜRK KRIPTO BORSASI⚠️
Merhaba Arakdaşlar Felixo Sitesi REFERANS İle Üye Olan Kullanıcılarına 3300Coin Veriyor Değeri Yaklaşık 150₺-180₺ Arası Para Yatırma Şartı Olmadan Alabilirsiniz.

☢️Felixo Sitesine Alttaki Linkten Üye Ol
https://www.felixo.com/?ref=58777474
☢️Telefon Sms Email Doğrulması Yap 500 Coin
☢️Kimlik Doğrulamsı Hesap Güvenliği için 1500 Coin
☢️İlk Para Yatırımına 500 Coin
☢️Bu adımları Yaptıktan Sonra Hediye Coinler Hesapta
☢️Felixo Sitesinden Anlaşmaları Bankalara TL Çekebilirsiniz

🚸Güvenli Cüzdan Kripto varlıklarınız, en güvenli ortamlarda çevrimdışı cüzdanlarda muhafaza edilir.
🚸Hızlı Destek Günün her saatinde destek kanallarımız ile ekibimize ulaşabilirsiniz.
🚸Düşük Komisyon Alım – Satım işlemlerinizde komisyon oranlarını %0.2 ile en düşük seviyede tutuyoruz.
🚸BTC/TRY ETH/TRY ETH/BTC XPR/BTC Alış Satış

Bana para lazm kardesim 20 liraya takla atarim anladin sen ben simdi nasi cekim yapicam bundan bana fazla lazm diil

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,492
Kullanıcılar
2,338
Son üye
sevketakinarfa