Monero (XMR) Uzun Vadede Kazanç Sağlar Mı?

İzmirli27

Kayıtlı Üye
Analizci
Arkadaşlar coin piyasaları şuanda yerle bir bu aslında bir avantajda olabilir. Benim takip ettiğim monero coin fiyatı baya bir düştü şuanda coinmarketcap.com verilerine göre Monero XMR coin fiyatı 125 $ civarında sizce alıp uzun vade bekletsem para kazanabilir miyim? Öneri ve fikirleriniz nelerdir bu coin hakkında teşekkürler şimdiden.

Bahadır

Bitcoin (BTC)
Yönetici
KK Master
Kayıtlı Üye
Web sitesi
kriptokulis.com
@İzmirli27 şuanda dediğiniz gibi coin piyasaları yerle bir alım fırsatları var mı derseniz evet var zira siz uzun vade bu coin elinizde tutacağınızı söylüyorsunuz o zaman monero coinin size para kazandırmaması için herhangi bir neden yok tabi ki kazanç sağlar. En basit yıl sonlarına doğru 275-300 dolar seviyeleri görür diye düşünüyorum.

NOT: Yatırım tavsiyesi değildir.

İzmirli27

Kayıtlı Üye
Analizci
@İzmirli27 şuanda dediğiniz gibi coin piyasaları yerle bir alım fırsatları var mı derseniz evet var zira siz uzun vade bu coin elinizde tutacağınızı söylüyorsunuz o zaman monero coinin size para kazandırmaması için herhangi bir neden yok tabi ki kazanç sağlar. En basit yıl sonlarına doğru 275-300 dolar seviyeleri görür diye düşünüyorum.

NOT: Yatırım tavsiyesi değildir.
Bende öyle düşünüyorum hiç olmasa 200 dolar gene olur bu coin o yüzden alıp bekleticem. 15 bin TL boşta duran param var onu bağlayacağım.

Bahadır

Bitcoin (BTC)
Yönetici
KK Master
Kayıtlı Üye
Web sitesi
kriptokulis.com
Tamam siz bilirsiniz. Söylediklerimden etkilenerek herhangi bir işlem yapmayınız sadece düşüncelerimi söyledim. Bol kazançlar

Enes_ank

Kayıtlı Üye
Monero benimde favori coinlerim arasında güzel kazançlar sağlayabilecek bir coin.

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
383
Kullanıcılar
188
Son üye
baddah78