• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Monero (XMR) Uzun Vadede Kazanç Sağlar Mı?

Arkadaşlar coin piyasaları şuanda yerle bir bu aslında bir avantajda olabilir. Benim takip ettiğim monero coin fiyatı baya bir düştü şuanda coinmarketcap.com verilerine göre Monero XMR coin fiyatı 125 $ civarında sizce alıp uzun vade bekletsem para kazanabilir miyim? Öneri ve fikirleriniz nelerdir bu coin hakkında teşekkürler şimdiden.

Bahadır

Bitcoin (BTC)
Yönetici
    KK Master
Web sitesi
kriptokulis.com
@İzmirli27 şuanda dediğiniz gibi coin piyasaları yerle bir alım fırsatları var mı derseniz evet var zira siz uzun vade bu coin elinizde tutacağınızı söylüyorsunuz o zaman monero coinin size para kazandırmaması için herhangi bir neden yok tabi ki kazanç sağlar. En basit yıl sonlarına doğru 275-300 dolar seviyeleri görür diye düşünüyorum.

NOT: Yatırım tavsiyesi değildir.

@İzmirli27 şuanda dediğiniz gibi coin piyasaları yerle bir alım fırsatları var mı derseniz evet var zira siz uzun vade bu coin elinizde tutacağınızı söylüyorsunuz o zaman monero coinin size para kazandırmaması için herhangi bir neden yok tabi ki kazanç sağlar. En basit yıl sonlarına doğru 275-300 dolar seviyeleri görür diye düşünüyorum.

NOT: Yatırım tavsiyesi değildir.
Bende öyle düşünüyorum hiç olmasa 200 dolar gene olur bu coin o yüzden alıp bekleticem. 15 bin TL boşta duran param var onu bağlayacağım.

Bahadır

Bitcoin (BTC)
Yönetici
    KK Master
Web sitesi
kriptokulis.com
Tamam siz bilirsiniz. Söylediklerimden etkilenerek herhangi bir işlem yapmayınız sadece düşüncelerimi söyledim. Bol kazançlar

Monero benimde favori coinlerim arasında güzel kazançlar sağlayabilecek bir coin.

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,490
Kullanıcılar
2,335
Son üye
adberryconsulting