• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Swace Token fiyatı hakkında ve projeye ilgiKatılım
20 Ağu 2019
Mesajlar
2
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
türkiye
#1
Herkese merhaba, #Swace burada!

Fark etmiş olabileceğiniz gibi, #SwaceCoin fiyatı son zamanlarda biraz düştü. Tabii ki, sevgili kullanıcılarımız bu konuda endişelenmeye başladı. Soruyu Rusça konuşan Telegram grubu Swace Rusya'daki katılımcılardan birinden aldık:

Ivan Vidlivaniy (@voiceferate): «Herkese merhaba! Token fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz, 0.02$ a atlamayı ve 0.003$ a geri çekilmeyi nasıl açıklarsınız?»

Bu sorudan sonra İş Geliştirme Müdürü Vladimir ile bir topluluk diyaloğu gerçekleşti.

Konunun birçok kişi için önemli olduğunu düşünüyoruz.

Tüm Swace topluluğu için diyalog çok kapsamlı ve ilgi çekici oldu, bu yüzden ayrı bir mesaj vermeye karar verdik.

Daha fazla ifade edilen düşüncelerin Vladimir'in kişisel görüşü olduğunu ve Swace şirketinin resmi bir pozisyonu olmadığını hemen belirtmek isteriz.

Diğer metin Vladimir BDM (@TA_Vladimir)’den bir alıntıdır:

«Şimdi bir şeyi değerlendirmek oldukça zor, bir token talebi ise tamamen spekülatif.

• Neden böyle bir volatilite var? - Piyasadaki likidite çok yüksek değil, bu yüzden herhangi bir göreceli (mevcut likidite ile ilgili) “büyük” alıcı veya satıcı fiyatı büyük ölçüde etkiliyor. Bunu onaylayarak, bazen farklı borsalar arasında yüksek bir fiyat dağılımını gözlemleyebilirsiniz.

• Düşük likidite bize ne söyleyebilir? - Token tutucuların çoğunun dolaşıma sokmaması.

• Spekülatif ilginin sebebi nedir? - Haber bülteni, proje ilerlemesi veya sıkıntılar. Büyük yatırımcılar şu anda belirteci “düşürmemek” için projeye yeterince sadık.

Proje geliştirmenin başarısı için ana referans noktaları, uygulama beta testi ve pilot oyunlarıdır. Beta testi, uygulamanın işlevselliğini (hatalar, kullanılabilirlik, arayüz) kontrol etmemize olanak sağlayacaktır. Pilot oyunlar, ürünün #Swace’in 2020 markaları ile pazarlama sözleşmeleri (uygulama içi oyunlar yapıyor) yapmasını sağlayacak ve bu da token için ciro ve talebi garanti edecek markaların ürün üzerindeki etkinliğini kontrol etmemize olanak sağlayacak.

Ivan Vidlivaniy (@voiceferate): «Bu cevap için minnettarım. Tek bir sonuç var: tokeni dokunana kadar olayların gelişmesini beklemelisin ... »

BDM Vladimir (@TA_Vladimir): Bir token ile eylemlerle ilgili kişisel tavsiyem: işleminizin süresine karar verin. #SwaceCoin satın alarak hangi stratejiyi takip ettiniz? Bu, şu anda bol miktarda bulunan (genel olarak kripto para birimi volatilitesi çerçevesinde), ancak düşük likidite ile döviz kurundaki ani değişiklikleri yakalamaya çalıştığınız kısa vadeli bir strateji olabilir, ama düşük likidite ile, ya da bu vadeli işlem uzun bir orta ve uzun bir döngüye odaklan.

Genel olarak, başvuru başlatılmadan önce tokeni satmanın önemsiz olduğunu ve piyasa görevini çözme konusundaki uygunluğunun ve uygulanabilirliğinin netleşeceğini düşünüyorum, çünkü herkes projenin erken bir aşamasında bir token satın alarak gelecekteki büyümesini beklemektedir. Ancak organik büyümenin bir şeyden kaynaklanması gerekir. Bir token listelemenin tek gerçeği, ona büyüme vermez. Ana büyüme faktörü, faaliyetiyle ilgili belirleyici taleptir. Tüm hizmet / ödeme tokenleri tek bir şey için tasarlanmıştır - bir hizmete erişim sağlamak için, bu nedenle gerçek bir fiyat artışı ancak bu hizmetin başlamasından sonra mümkündür.

Bu nedenle, lansmandan önce tokenleri birleştirmek için sadece bir (makul) neden olabilir - Ürünün uygulanmayacağını düşünüyorsanız. Aksi halde, bu anlamsız bir fon çıkışıdır, çünkü bu durumda olan vakaların% 99'unda satın aldığınızdan daha ucuza satabilirsiniz.

Fonksiyonel lansmandan önce tamamlanmışsa, genel olarak listelendikten sonra bir token döviz kuru neden düşer? - Ödül ve "ödenmemiş" tokenler yüzünden. "Proje yanlış gitti"gibi görünmeye başlar. Ücretsiz token dağıttı ve fiyatı düşürdüler. Satın alma işleminizin aniden nasıl daha ucuz hale geldiğine bakmak hoş değildir.

Bounty'nin diğerleri ile aynı ürün geliştirme aracı olduğunu anlamak faydalı olacaktır. Ertelenmiş bir karaktere sahiptir. “Ödül kazananlar” projeye fayda sağlayacak projenin tüm görevlerini yerine getirir (elbette, düzgün bir şekilde inşa edilmiş bir ödül şirketi durumunda). Bu avantaj, jeton fiyatının artmasını sağlayacaktır. Bir “bountist” için, token, takasta olduğu kadar masraflıdır. En azından biraz sat - zaten iyi. Bu insanlar yüzlerce projeye katılıyor, ikincisinin istediğini yapıyor, ancak sadece birkaçı listeye giriyor, bu yüzden “bountistler” her şeyi en kısa sürede bırakmak için acele ediyorlar. Bu fiyat düşüşüne yol açar. Ancak, onlar tarafından yapılan çalışmalar, işlevselliği başlatıldığında görünecek olan projeye faydalar sağlıyor.

Proje geliştirme aşamasındaki bir token şeker sarmalayıcıdan başka bir şey değildir. Değerini burada ve şimdi sizinle birlikte belirledik. Spekülatif değil, gerçek, işlevsel ve kullanıcı tabanı yaratıyor».

Umarız bu yazı size düşünmeniz gereken bir şey verir. Gönderimizi beğendiyseniz, hiçbir şeyi kaçırmamak için bize abone olun ve bizi izlemeye devam edin:
Swace Türkiye Telegram: https://t.me/swace_Turkey
Swace Resmi Web Sitesi: https://swace.io
 
Son düzenleme:

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,544
Mesajlar
7,392
Kullanıcılar
2,742
Son üye
herves