• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Trax Ai'den 500 Dolar Üzerinde Para Çektim

GÜnceldir. Ödemelerde sıkıntı yok. Ama böyle sitelerin ne zaman kapanacağı bilinmez.

Yatırım tavsiyesi değildir

Güncel.

Bu günde ödeme aldım. Ama yatırım tavsiyesi değildir ne zaman kapanir boyle siteler bilemeyiz

Sistemin ponzi olma olasılığı çok yüksek arkadaşlar. Bunu zaten biliyorsunuzdur. Ama dediğim gibi 2-3 aydır çalışıyor. Referans kasarak gelir elde edebilirsiniz.

Bu ay içerisinde 100 kişi davet edip üye ederseniz 15 dolar ödül veriyorlar. Ayrıyeten bu ay en çok üye getiren ilk 3 kişiye de ödül var.

Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte güncel.

Günceldir.

Dünde ödeme aldim. Sistem ponzi olabilir bilmiyorum. Ama şuanlık sıkıntı yok. Referans kasarak gelir elde edebilirsiniz.

Günceldir ama ne zamana kadar çalışır bu site bilmiyorum. 2 aydir kullanıyorum ben , referans kasarak gelir elde edebilirsiniz.

Günceldir dostlar. Her gece 12 de günlük geliriniz bakiyenize ekleniyor. Ben her gece çekim yapiyorum.

Ama dediğim gibi ponzi olma ihtimali çok yüksek. Ne zaman kapanır bilemeyiz. Referans kasarak pasi gelir elde edebilirsiniz.

Günceldir ama yatırım tavsiyesi değildir. Sonuçta ne zaman kapanır ne olur bilemiyoruz.

Referans kasarak gelir elde edebilirsiniz. Zaten youtube da bir sürü video çekmişler bakabilirsiniz.

Günceldir. Şuana kadar bir sıkıntı yok. Ama ne kadar daha gider bilmiyorum.

Sistem henüz çalışıyor sorun yok ne kadar daha gider bilmem.

Güncel ama yatırım tavsiyesi değildir

Günceldir. Biraz oncede 12 dolar ödeme aldım. Toplamda 750 doları geçti.

Henüz sıkıntı yok ama ne zaman olur bilemeyiz.

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,491
Kullanıcılar
2,336
Son üye
ruddicksdetail