• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

VakıfToken İle Sosyal Vakıf Ve Derneklere Destek OlunKatılım
28 Kas 2019
Mesajlar
66
Beğeniler
1
Puanları
8
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.kriptopara.in
#1

VakıfToken, vakıflara, hedefleri ile ilgili projeleri gerçekleştirebilmek adına gelir sağlayan bir kripto paradır. Yurtiçinde ve Yurtdışındaki tarihi eserlerin onarımını ve bakımını üstlenmek, sahip çıkmak, toplumsal fayda üretmek amacıyla kurulan vakıf ve derneklere gelir yaratmak amacıyla geliştirilmiştir.


Vakıf Token ve Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) İktisadi İşletme Genel Müdürlüğü arasında imzalanan anlaşma ile 100 milyon adet token satışa sunuluyor. Bu tokenların satışından elde edilecek gelirlerden pay alacak olan EMŞAV İktisadi İşletme Genel Müdürlüğü’ne destek olabilirsiniz.
Satın aldığınız vakıf tokenlerin %40 geliri doğrudan ilgili sosyal vakıflara gelir oluşturacak %60 oranında gelir ise kurulacak Pazaryeri modeli e-ticaret sitesinin geliştirilmesi amacıyla kullanılacaktır.(kapinizateslim.com)

Vakıf Token sahipleri bu e-ticaret sitesinde indirimli alışveriş yapabilme,ilave bonus tokenler kazanma imkanı kazanacaktır.

Vakıf Token yatırımcısı veya sahipleri ellerindeki tokenlerin değer artışından elde edecekleri kazancın yanında, ICO süreci sonunda faaliyete geçecek www.kapinizateslim.com online pazaryeri uygulamasından önemli ayrıcalıklara sahip olacaktır.

E-TİCARETTE YENİ BİR ÖDEME ARACI
Vakıf Token ideal olarak kapinizateslim.com Eticaret platformunda gerçekleşen işlemler için kullanmak amacıyla da tasarlanacaktır. Katılımcılar Vakıf Token’ı bir değer saklama aracı olarak kullanabileceği gibi mal ve hizmet satın almak için de kullanabilecektir. Site üzerinde yapılan alış-verişlerde Vakıf Token kullanımı, Vakıf Token’in dolaşımını arttıracağı için değerini ciddi oranlarda arttırarak elinde Token tutanların değer elde etmesini sağlayacaktır.
Ayrıca bu projenin asıl amacı Vakıf Token’in E-ticaret sitelerinde yaygın olarak kullanılmasını sağlamaktır. Vakıf Token’in bir ödeme aracı olarak kullanılması ve e-ticaret platformuyla tam olarak entegrasyonu projenin 2. aşamasını oluşturmaktadır.

VAKIFTOKEN RESMİ SİTESİ:https://www.vakiftoken.io/

SATIN AL:http://bit.ly/3pBNma6
HABER DETAY:https://bit.ly/2Zp27CC
WHİTEPAPER:
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,923
Mesajlar
6,690
Kullanıcılar
1,890
Son üye
pmgsocialmedia1444