Soru Vps ile nasıl kazanç elde edebilirim?

Deniyoruz

Kayıtlı Üye
Merhabalar,elimde bir miktar vps var.Bu vpsler ile nasıl kazanç sağlayabilirim.Sağlayıcı izin vermediği için mining yapamıyorum.Ağa yardım ederek vb. şekilde kazanç sağlayabileceğim bir coin var mı?

Bahadır

Bitcoin (BTC)
Yönetici
KK Master
Web sitesi
kriptokulis.com
@Deniyoruz, sunucu sağlayıcı mining yapmanıza izin vermiyorsa sizde web sitesi kurup adsense gibi reklam platformlarından kazanç sağlayabilirsiniz. Daha önce VPS ile kazanç sağlama hakkında hiçbir deneyimim olmadı anca adsense gibi reklam ağları ile kazanç sağlamanız mümkündür. Blog tarzı siteler kurup.

Momentum

Yönetici
KK Mod
VPS ile bildiğim kadarıyla Node kurabiliyordunuz.
Ancak büyük bir uğraş gerektiriyor bunun için teknik bilgi almanızı öneririm.

Deniyoruz

Kayıtlı Üye
VPS ile bildiğim kadarıyla Node kurabiliyordunuz.
Ancak büyük bir uğraş gerektiriyor bunun için teknik bilgi almanızı öneririm.
Vite node kurulumu için hediye veriyor fakat boyut sorunu var.Birde kurulum çok uğraştırıyor.(kodu yazınca bitmiyor)Bazen bağlantı kesiliyor.Node listede gözükmüyor.Node geçtim araştırmalarım sonucu pou (proof of uptime) sistemiyle çalışan bir coin fakat kazancı çok düşük ve her kurulum için ayrı cüzdan istiyor 10 tane vps kurayım hepsinin kazancı bir cüzdana gelsi olmuyor.Şuan istediğim şekilde bir yöntem bulamadım.

Momentum

Yönetici
KK Mod
Ayrı cüzdan istemesi olayı baya gıcık evet. Vite altcoinini hiç takip etmedim bu yüzden onun hakkında pek birşey söyleyemeyeceğim ancak neden listedeki ilk 100 kriptodan birisine yönelmiyorsun?

Ayrıca düşüncelerini ve yaptıklarını anbean burada paylaşırsan çok güzel olur zira çok güzel bir şeye parmak basmışsın.

Ayrı cüzdan istemesi olayı baya gıcık evet. Vite altcoinini hiç takip etmedim bu yüzden onun hakkında pek birşey söyleyemeyeceğim ancak neden listedeki ilk 100 kriptodan birisine yönelmiyorsun?

Ayrıca düşüncelerini ve yaptıklarını anbean burada paylaşırsan çok güzel olur zira çok güzel bir şeye parmak basmışsın.
Her coin node için ödül vermiyor.Bildiğin ödül veren coinler varsa yazabilir misin?

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
870
Kullanıcılar
421
Son üye
İhsan45