• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Soru Vps ile nasıl kazanç elde edebilirim?

Merhabalar,elimde bir miktar vps var.Bu vpsler ile nasıl kazanç sağlayabilirim.Sağlayıcı izin vermediği için mining yapamıyorum.Ağa yardım ederek vb. şekilde kazanç sağlayabileceğim bir coin var mı?

Bahadır

Bitcoin (BTC)
Yönetici
    KK Master
Web sitesi
kriptokulis.com
@Deniyoruz, sunucu sağlayıcı mining yapmanıza izin vermiyorsa sizde web sitesi kurup adsense gibi reklam platformlarından kazanç sağlayabilirsiniz. Daha önce VPS ile kazanç sağlama hakkında hiçbir deneyimim olmadı anca adsense gibi reklam ağları ile kazanç sağlamanız mümkündür. Blog tarzı siteler kurup.

Momentum

Yönetici
 KK Mod.
VPS ile bildiğim kadarıyla Node kurabiliyordunuz.
Ancak büyük bir uğraş gerektiriyor bunun için teknik bilgi almanızı öneririm.

VPS ile bildiğim kadarıyla Node kurabiliyordunuz.
Ancak büyük bir uğraş gerektiriyor bunun için teknik bilgi almanızı öneririm.
kurulum çok uğraştırıyor.(kodu yazınca bitmiyor)Bazen bağlantı kesiliyor.Node listede gözükmüyor.Node geçtim araştırmalarım sonucu pou (proof of uptime) sistemiyle çalışan bir coin fakat kazancı çok düşük ve her kurulum için ayrı cüzdan istiyor 10 tane vps kurayım hepsinin kazancı bir cüzdana gelsi olmuyor.Şuan istediğim şekilde bir yöntem bulamadım.

Son düzenleme:

Momentum

Yönetici
 KK Mod.
Ayrı cüzdan istemesi olayı baya gıcık evet. Vite altcoinini hiç takip etmedim bu yüzden onun hakkında pek birşey söyleyemeyeceğim ancak neden listedeki ilk 100 kriptodan birisine yönelmiyorsun?

Ayrıca düşüncelerini ve yaptıklarını anbean burada paylaşırsan çok güzel olur zira çok güzel bir şeye parmak basmışsın.

Ayrı cüzdan istemesi olayı baya gıcık evet. Vite altcoinini hiç takip etmedim bu yüzden onun hakkında pek birşey söyleyemeyeceğim ancak neden listedeki ilk 100 kriptodan birisine yönelmiyorsun?

Ayrıca düşüncelerini ve yaptıklarını anbean burada paylaşırsan çok güzel olur zira çok güzel bir şeye parmak basmışsın.
Bakacağım

Son düzenleme:

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,491
Kullanıcılar
2,335
Son üye
adberryconsulting